גילוי נאות

גילוי נאות, אזהרות והעדר אחריות

ד״ר חנן גזית אינו רופא או פסיכולוג ואינו מוסמך ליתן ייעוץ רפואי ו/או פסיכולוגי. 

ד״ר חנן גזית אינו יועץ פיננסי ואינו מוסמך לתת ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או פנסיוני.

אין בתכנים ו/או בדברים המועברים והנאמרים על ידי ד"ר חנן גזית באתר ו/או בבלוג ו/או בפוסטים אישיים ו/או בקבוצות בפייסבוק, ו/או בוואטסאפ ו/או בערוץ טלגרם ו/או בסרטוני יוטיוב ו/או בפרקי פודקאסט וא/או בשידורי לייב סטרימינג בטוויץ', כאלה ואחרים (להלן "פרסומים") משום משום תחליף לקבלת ייעוץ רפואי ו/או ייעוץ פסיכולוגי ו/או ייעוץ פיננסי/ השקעות/ פנסיוני מתאים ואין בהם משום המלצה לפעולה כזו או אחרת.

התכנים ו/או בדברים המועברים והנאמרים על ידי ד"ר חנן גזית באתר ו/או בבלוג ו/או בפוסטים אישיים ו/או בקבוצות בפייסבוק, ו/או בוואטסאפ ו/או בערוץ טלגרם ו/או בסרטוני יוטיוב ו/או בפרקי פודקאסט וא/או בשידורי לייב סטרימינג בטוויץ', כאלה ואחרים (להלן "פרסומים") אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. כל הפרסומים באתר שמתפרסמים מבוססים על מידע גלוי שנאסף ברשת האינטרנט וממקורות אחרים, והם נועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.

אין בפרסומים ובדברים הנאמרים על ידי ד״ר חנן גזית בפרסומים משום ייעוץ עסקי ו/או רפואי ו/או פסיכולוגי ואין בהם משום המלצה לפעולה כזו או אחרת, אלא קריאה לבוננות ובחינה אישית של הדברים מזוויות שונות.

הפרסומים וכל האמור לעיל באתר מוגש כאינפורמציה בלבד. המידע באתר מתבסס אך ורק על מידע פומבי גלוי לציבור ועל הערכות ואומדנים שמטבע הדברים אפשר ויתבררו כחסרים, או בלתי מעודכנים.

ג'ולות ו/או ד"ר חנן גזית עשויים להחזיק בניירות המוזכרים בו (בכפוף לחוק). כל הפרסומים באתר זה ו/או בערוצי הסושיאל מדיה של ג'ולות /או ד"ר חנן גזית (פייסבוק ו/או יוטיוב ו/או וואטסאפ ו/או טלגרם /או טוויטר ו/או טוויץ') אינם מהווים יעוץ או הזמנה לרכוש או למכור ניירות הערך שנזכרים בהם ואין בהם משום תחליף לייעוץ מקצועי שמתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל משקיע.

חלק מהקישורים באתר הם קישורי שותפים מסוג אפילייאט, המקנים לג'ולות ו/או ד"ר חנן גזית עמלה בעת ביצוע רכישה לאחר לחיצה על קישורים אלה, ללא עלות נוספת למשתמשי האתר.

אזהרה:

יישום העצות וההמלצות, אם יעשה, יעשה על דעת הקורא/ הצופה ועל אחריותו בלבד.

אין לראות באמור בפרסומים באתר זה משום ייעוץ השקעות או המלצה לקנות או למכור את ניירות הערך המוזכרים באתר זה ו/או ניירות ערך אחרים או מטבעות. כל העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.

יישום המלצות ייעוץ בתחום התמחותו של ד"ר חנן גזית בתחומי עולם הגיימינג+ משחוק עם תכלית לשיפור תוצאות הינם על אחריותו של הלקוח בלבד.

העדר אחריות:

ג׳ולות ו/או ד״ר חנן גזית לא יהיו אחראים, ביחד או לחוד, בשום צורה או דרך לכל תוצאה חיובית או שלילית, לרבות נזקים שיגרמו, אם יגרמו, כתוצאה מיישום או ניסיון ליישם איזה מהעצות וההמלצות הניתנות בפרסומים לעיל ו/או בפגישות ייעוץ עסקי ומנטורינג.